Nagrody i certyfikaty

Nagrody i certyfikaty

TopBuilder 2013

17 stycznia 2013 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetek "TopBuilder 2013" przyznawana najlepszym innowacyjnym produktom budowlanym, realizacjom oraz przedsięwzięciom. Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie nagrodzonych firm.

Nagrody i certyfikaty

Innowator Mazowsza

We wrześniu 2014 r. odbyło się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród VI edycji konkursu "Innowator Mazowsza". Z przyjemnością informujemy, że firma HCH Sp. z o.o. została laureatem tego konkursu zajmując I miejsce na podium.
Nagrody i certyfikaty

Polski Wynalazek 2014

Celem konkursu organizowanego przez Telewizję Polską było nagrodzenie i wyróżnienie firm prezentujących innowacyjne projekty z potencjałem ekonomicznym. Nasz udział w konkursie dowodzi, że wynalazek dzięki pomysłowości jego twórców może stać się polskim produktem eksportowym i wizytówką naszego kraju na świecie. System HCH został wyróżniony jako nowatorski wynalazek 2014 roku. Więcej informacji
Nagrody i certyfikaty

The GAIA Awards

W listopadzie 2014 r. firma HCH wzięła udział w największym konkursie organizowanym na Bliskim Wschodzie. Spośród 3 tysięcy różnych firm w finale znalazło się 60 wystawców. Nasza firma była jedyną polską marką w tym zestawieniu. 
Ranking firm w zestawieniu

Nagrody i certyfikaty

XXVI edycja Medalu Europejskiego

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się 10 czerwca w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Medal Europejski, wręczany przez Business Center Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli wyróżnia wyroby i usługi oferowane przez firmy działające na terenie Polski. Celem przedsięwzięcia jest obudzenie zainteresowania konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskiego, których produkty i usługi spełniają europejskie standardy, posiadają odpowiednie patenty i licencje. Miło nam poinformować, że firma HCH znalazła się w gronie Laureatów XXVI edycji Medalu Europejskiego.

Nagrody i certyfikaty

Business Centre Club

Od 9 kwietnia 2015 roku firma HCH jest członkiem Business Centre Club, organizacji przedsiębiorców założonej w 1991 roku. Firma została zaproszona jako rzetelna i wiarygodna, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej oraz akceptująca zasady kodeksu honorowego.
Nagrody i certyfikaty

"Rzetelni w Biznesie"


Certyfikat „Rzetelni w Biznesie” przyznawany jest przedsiębiorcom, którzy prowadząc działalność gospodarczą przestrzegają etycznych zasad, kierują się uczciwością, solidnością, terminowością oraz najwyższą jakością usług. Wyróżnione w programie RZETELNI firmy potwierdzają tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także olbrzymi wpływ na jakość polskiej gospodarki.

Certyfikat wraz ze statuetką odebraliśmy 22 czerwca 2013 r. podczas Wielkiej Gali RZETELNYCH, która odbyła się w warszawskim hotelu Gromada.
Oświadczenie firmy HCH